What's In

Také jste si všimli vitríny, která stojí pod schody, hned za hlavním vchodem do naší školy? Na co tam asi je? Co v ní bude? Na tyto otázky mi spolužáci zasněně (je zajímavé, že nezávisle na sobě) odpověděli něco ve smyslu, že tam budou zavřené prvačky... Raději jsem se šel zeptat paní Mgr. Jany Mozorové, která má tyto věci na starosti.

„Vitrínu jsme se rozhodli pořídit, protože nám záleží na prezentaci našich žáků a jejich výrobků. Jde vlastně o to, že v této vitríně budou ročníkové projekty, které jsou nějakým způsobem zajímavé, nebo uspěly v soutěžích,“ odpověděla paní Mozorová na otázku, na co ona vitrína vlastně je. A na jaký výrobek se můžeme těšit? „Na Didactu bude vystavena RGB kostka, s níž se Marek Veselý umístil na druhém místě v krajské soutěži „Střední odborná činnost". Dále budou v průběhu roku vystaveny například šperky„Achát“, jež zhotovila Alena Svobodová v rámci mezinárodního setkání uměleckých kovářů „Hefaiston“, kde s nimi vyhrála 1. cenu v kategorii Šperky.“ 

Hefaiston má dlouhou tradici. V tomto roce se konalo již 34. největší setkání kovářů v Evropě, kam dorazilo 549 mistrů černého řemesla z devatenácti zemí světa. Jedná se o obrovský úspěch nejen pro Alenu Svobodovou, ale i pro Tomáše Vávry, který se svým svícnem vyhrál první cenu v kategorii Klasické kovářské práce. Ve stejné kategorii se umístil na třetím místě i Jindřich Dufek.

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst