What's In

Ačkoliv my studenti trávíme na škole pouze 3–4 roky (nebo by to tak alespoň mělo být), potkáme za tu dobu velmi mnoho učitelů. O většině z nich sotva víme, jak se jmenují, a někdy ani to ne. Proto je zajímavé zjistit o nich občas něco bližšího. Například zde se dozvíte, jak se učitelka biologie a angličtiny Mgr. Dana Balabánová dostala na naši školu, jak tráví svůj volný čas a co si myslí o budoucnosti biologie.

Číst dál...

Když se měl rozhodovat o své budoucnosti, dal se cestou elektrikáře a nenapadlo by ho, že se z něj jednou stane kantor. Dnes je třídním učitelem ENE3 a setkáte se s ním také na hodinách elektro oborů. Zmiňovanou osobou je Ing. Květoslav Tománek, se kterým jsem měl tu čest dělat rozhovor.

Číst dál...

Také jste si všimli vitríny, která stojí pod schody, hned za hlavním vchodem do naší školy? Na co tam asi je? Co v ní bude? Na tyto otázky mi spolužáci zasněně (je zajímavé, že nezávisle na sobě) odpověděli něco ve smyslu, že tam budou zavřené prvačky... Raději jsem se šel zeptat paní Mgr. Jany Mozorové, která má tyto věci na starosti.

Číst dál...

Neví sice, co bude dělat, až dokončí SPŠT, ale již teď je jeden z nejproduktivnějších florbalových hráčů naší školy. Výhry se tenhle člověk jen tak nevzdá, jde si tvrdě za svým cílem a ne pro něj není odpověď. Seznamte se, se Zdeňkem.

Číst dál...

Když si na webu školy rozkliknete stránku Kontakt, u vyhledávácího políčka (které mimochodem velice oceňuji) se na Vás rozsvítí číslo, aktuálně je to 179. Znamená to, že na naší škole působí 179 zaměstnanců. Jestli budou jednou chtít jet na společný výlet, nevejdou se do třech autobusů a pokud bychom je uspořádali tak, aby stál jeden druhému na hlavě, vytvořili bychom věž vysokou přes 320 metrů! To už je slušné číslo. Bohužel to také znamená to, že na chodbách denně potkáváme čím dál tím více učitelů a lidí, o kterých nevíme ani ň.

Číst dál...

Čekáme na chodbě. Jsme 3 a čeká nás nezvyklý zážitek. Všichni už cítíme drobné rozechvění, které se dostavuje vždy, když víme, že nás buď čeká úspěch, nebo propadák. Doufáme v to první.

Číst dál...

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst