What's In

Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se konala Filmová noc, která byla shodou náhod moje první. Nevěděl jsem, co taková Filmová noc obnáší, samozřejmě mi bylo jasné, že o filmy tam vůbec nepůjde, nýbrž o kolektiv, který se nakonec sešel v dobré náladě.

Přišel jsem asi kolem sedmé hodiny večerní, když začínal první film s názvem Mimoňi. Pro ty, kteří o Mimoňích neslyšeli, tak se tento film zabývá trojicí mimoňů, kteří se dají popsat jako žlutá brambora se znaky člověka. Celý film se nesl v nádechu „padoušství“ a byl zakončen syndromem Harryho Pottera (pro nezasvěcené - v bezvýchodné situaci se objeví vedlejší postava, která vše vyřeší). Po filmu byla přestávka, která trvala asi hodinu, během které se hrály mnohé hry, které byly k dispozici. V nabídce byla karetní hra Bang, Activity, Pocker a další... Veliká sranda byla, když se paní učitelka pokoušela dělat pantomimu při hře Aktivity. O zábavu jsme měli postaráno, a dokonce tam byl i fotograf a gauč. Když se začal přehrávat další film, přemístila se řada studentů do sálu a sledovali jakýsi kinematografický počin, který se mi moc nezamlouval. Seděl jsem spolu s dalšími studenty na baru a polemizovali jsme o všem možném. Během naší konverzace skončily asi tři filmy, mezi nimiž byl i Ghůl. Jako poslední film se hrál Mad Max s originálním a profesionálním českým dabingem. Po skončení tohoto napínavého akčního filmu, asi kolem třetí hodiny ranní, se mohlo jít spát, samozřejmě já jsem spát nešel. Přesunuli jsme se k nekonečné hře Bang, kterou jsme hráli téměř tři hodiny v kuse. K ránu jsem konečně pochopil pojem The walking dead (živí mrtví). Všichni byli unavení, vysílení a s pocitem, že musíme do školy a nemůžeme spát. Ráno jsem měl opuchlé oči a zorničky tak velké, že by se v nich utopil kdekterý potápěč. Kolem páté hodiny se začaly uklízet židle, stoly a také studenti. Jak už to tak bývá, vše jednou končí. Museli jsme do školy.

Na závěr bych rád poděkoval učitelkám a organizátorům, kteří tam byli celou tu dobu s námi.

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst