What's In

Co to je Didacta? To je mezinárodní veletrh škol (a firem) pořádaný Okresní hospodářskou komorou Třebíč v prostorách naší školy. Koná se od roku 1995, tudíž letošním rokem Didacta oslavila 20. výročí svého konání. 

Další ročník Didacty je za námi, dekáda škol byla opravdu velká a myslíme si, že každý přišel na své. Mohli jste si zastřílet laserovou pistolí na terč, nechat se vyfotit v ateliéru, sestavit si jednoduchý výrobek v 3D tiskárně nebo hýbat fyzickou kuličkou pomocí vaší mysli. Součástí Didacty je i Den otevřených dveří, tudíž rodiče a uchazeči o studium se mohli jít podívat nejen do odborných elektrotechnických laboratoří či na halu klasického strojírenství, aby se mohli podívat na práci našich studentů. Dokonce se při vystoupení naší školy v aule se povedlo našim chemikůn spustit požární alarm, takže bylo o zábavu postaráno.

A výsledek? Za nás dobrý. Děkujeme naší škole za dobrou organizaci a perfektní akci.

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst