What's In

Po prvním ročníku filmové noci bylo více než jasné, že bude potřeba tak povedenou akci zopakovat. Abychom to stihli než odmaturujeme, mohli jste 6. listopadu navštívit už druhý ročník filmové noci a byla to ještě větší pecka než minulý školní rok!

Letos Patrik přišel s trochu bláznivějším nápadem než vloni. Tedy, nejenže jste se mohli zúčastnit filmové noci: přespat ve škole, podívat se na super filmy, přejíst se pizzou k prasknutí a zahrát si hry, ale také jste se mohli zúčastnit akce pojmenované StartLife (Ten název jsme tuším vymysleli v Amsterdamu na balkóně, někdy v jednu hodinu ráno.). StartLife je jedinečná akce. Do školy přijeli celkem čtyři lektoři a kdokoliv z žáků naší školy se mohl přihlásit na workshopové odpoledne. Získal tím 90 minut intenzivního soustředění na dané téma a znalosti, které dokáže předat pouze člověk z praxe. 

Několik fotografií nafotil Honza a jsou k vidění v albu STARTLIFE + FILMOVÁ NOC na oficiálním facebooku SPŠT

K samotnému průběhu naleznete pár tweetů v této kolekci.

Jak se stalo dobrým zvykem, nebyl ani letos problém, abychom si zapůjčili na průběh akce vybavení školního ateliéru, za což bych rád poděkoval panu Manovi. Díky tomu mohlo opět vzniknout několik stovek šílených a bláznivých fotografií. Na některé se zde můžete podívat, a pokudvVám zde některá chybí, napište. 

Tak díky a příště zas. ;-)

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst