What's In

Když jsem si na začátku září balila věci, vůbec mě nenapadlo, co všechno mohu zažít za čtyři dny na adaptačním pobytu se třídou STR1…

V den odjezdu jsem lítala po domě, jako kdybych se zbláznila. Vůbec jsem nevěděla, co si mám vzít. Protože jediná informace, již jsem předem obdržela, vypadala takto: „Hlavně si nezapomeň vzít šátek a baterku!“ Skoro celý obsah krosny zaplnilo teplé oblečení a hlavně pořádně tlusté ponožky Smile! Rodiče se totiž obávali, abych tam nezmrzla… Naštěstí jsem nezapomněla sbalit foťák a kameru!

 

Společně se svým spolužákem Jiříkem Sklenářem a panem učitelem Brančem jsme dostali na starosti nové strojaře. Před adaptačním pobytem jsme naši třídu nikdy neviděli, takže jsme netušili, co nás vlastně čeká. Než se však všichni vykodrcali z autobusu a došli k nám, tak už jsme věděli, že s nimi bude zábava. Hned na první společné aktivitě se z nich stal výborný kolektiv. Zvládli všechny připravené hry, smáli se sami sobě, dokonce vzniklo i několik přezdívek. Všichni jsme měli radost, protože se nám splnilo očekávání dostat na starosti třídu, kde nebyl nikdo problémový a prožít s nimi spoustu skvělých chvílí.  

Na konci pobytu mi bylo hrozně líto, že už musíme jet domů! Sice jsem v pokoji měla nevítanou hlodavčí spolubydlící, zažila jsem útok vosy a moje zásoby teplého oblečení byly k ničemu, protože jsme měli krásné počasí, ale i tak jsem zažila několik skvělých dní, na které budu ještě dlouho vzpomínat!

Letošní adaptační pobyt se třídou STR1, učiteli a zbytkem instruktorů byl prostě legendární!

 

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst