What's In

11. června 2014 se velká většina studentů SPŠT zúčastnila koncertu pořádaného na počest 60. výročí školy.
Jak koncert probíhal?

Celým programem nás doprovázela slavná moderátorka Markéta Chytková společně s nadějnou budoucí matikářkou Janou Frühaufovou a Vítězslavem Velkým. Všichni jsou studenty této školy a řekla bych, že svou práci odvedli přímo brilantně. Jejich proslovy byly stručné, přímé, účelné a nás studenty dokázaly i rozesmát.
Co se délky týče, celý koncert trval něco málo přes hodinu, což výborně zaplnilo nejednu vyučovací hodinu!
Během té doby se na jevišti vystřídalo plno hudebních umělců, kteří také navštěvují naši školu. Jmenovitě se tam objevili např. Zbyněk Nestrojil a Vítězslav Patočka, kteří mačkali klávesy, Jakub Švoma, jenž dýchal do saxofonu, ale hlavně, dle mého názoru nadějní, pěvečtí umělci, Veronika a Martin Bartošovi, kteří byli opravdu povedenou dvojkou a sklidili mnoho pochval ať už od učitelů, nebo od samotných studentů.
Celý koncert byl pojat zábavnou formou, avšak ne tím způsobem, že bychom si hráli s autíčky, ale všechna vystoupení byla okouzlující a zajímavá, tudíž nás bavila.
I za ostatní děkuji všem účinkujícím – opravdu se vyznamenali – a přeji jim plno píle ve hře na jejich oblíbený nástroj, ať už je baví tak, jako vždy (ne)bavil mě, nebo jsou jím pohlceni alespoň o trochu více.

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst