What's In

Honza:

Třetí ročník filmové noci bych rád shrnul a zhodnotil jedinou větou, ale nejde to. Každý ji totiž prožíval jinak. Jeden se díval na všechny čtyři filmy, druhý se podíval na jeden a šel se bavit do předsálí a třetí se zas bavil s přáteli a na filmy pokukoval pouze po očku.

Víte… To je na filmové noci to nejhezčí. Každý si užívá filmnoc tak, jak se mu zlíbí. Neexistují nějaká daná pravidla, jako když jste ve třídě a musíte poslouchat. Nikdo vás nezačne peskovat za to, že odejdete v půli filmu. Ani za to, když si usmyslíte si prostě zdřímnout a trošku zachrápat. I když zdřímnutí je vždy na vlastní nebezpečí. Nikomu dokonce nevadí ani to, když si dáte 9 kafí a desáté už ani pod tíhou kofeinu nevypijete. Prostě máme volný výběh, vypůjčený dvorek, kde si můžeme dělat, co chceme. Jediné omezení je dodržování školního řádu, který nás vlastně omezuje pouze na slušné chování.

Petr:

Filmová noc pro mě, jako bažanta v prváku, byla (a bude!) samozřejmě velmi pohodová, protože kde jinde zažijete pohodovou atmosféru ve školním prostředí? Prostory školy se rázem změnily. Připadal jsem si jako doma, že sem prostě patřím.  Pár lidí říkalo, že nejde na filmovou noc kvůli filmovému obsazení. Jenže, Filmová noc není jen o filmech. Filmová noc je o počtu kafí, které vypijete, o spousty srandy, které si užijete a o lidech, ze které si uděláte přátele. Stačí se nebát. Je to dobré pro prváky. Velmi dobře se začleňuje do kolektivu, když máte okolo sebe tolik fajn lidí. Kdyby nebylo 2. Filmové noci, možná bych nikdy nepsal tento článek, protože bych nepoznal Milana Švehlu, díky kterému jsem v redakci tohoto časopisu. Kdo ví.

Filmová noc byla skvělá a vždycky bude. O to se postaráme. Kdo nepřijde, nezažije.

Filmnoc by se samozřejmě neobešla bez krásného dozoru učitelek Eriky Fejtové a Jany Vackové, dále vypůjčeného ateliéru od pana Mana a hlavně bez povolení tuto akci vůbec uspořádat. Organizátoři za tuto možnost děkují a doufají v další úspěšný ročník! 

Sdílet

Tweety

Někdo byl v Praze, někdo v base. https://t.co/yJTvF2oUW2
Další nálož článků! Na naší hlavní stránce: https://t.co/yJTvF2oUW2
Na jaře byl v Třebíči @robertlfulghum . Byli jsme tam. #Třebíč #Czech https://t.co/tAZ1Di5QVJ #literatura
Přijďte kdokoli, kdo má zájem, pokecat každý čtvrtek po škole na B109, budeme se těšit! Jsme tu cca. do 17:00 (nejs… https://t.co/o9aR821Xrm
Právě teď vyšel článek od Sabči o letošních adapťácích. https://t.co/VmVqB1ZjSO #spst

Anketa

Jak by se podle Vás měli rozdělovat žáci do skupin pro výuku anglického jazyka?

Podle znalostí a výsledků v jazyce - 88.4%
Podle abecedy - 11.6%

Počet hlasů: 112
The voting for this poll has ended on: prosinec 30, 2017

Napiš článek!

Každý student SPŠT může být součástí školního časopisu.

Chceš psát články, jsi fotograf, nebo se chceš stát stálým členem týmu? Svůj článek, nebo dotazy nám napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Přihlášení redaktorů

Partneři

trikape spst